O Firmie

Batorex to firma z wieloletnim doświadczeniem, już od 1973 roku świadczymy dla naszych Klientów kompleksowe usługi remontowo-budowlane.

Wieloletnie doświadczenie, wysoko wykwalifikowana kadra oraz zaplecze sprzętowe zapewnia wysoką jakość wykonywanych usług. Proponujemy obsługę poczynając od doradztwa, aranżacji, aż do kompletnego wykonania. Zawsze stawiamy na innowacyjność, kreatywność, najnowsze materiały i technologie zgodnie z obowiązującymi przepisami oraz sztuką budowlaną.

Mając na uwadze wzrastające wymagania projektantów, jak i inwestorów oraz ciągły rozwój technologii stawiamy przede wszystkim na bezpieczeństwo, profesjonalizm oraz fachowość, o czym świadczy liczna grupa zadowolonych Klientów.

Przez lata istnienia firmy możemy pochwalić się dziesiątkami zrealizowanych zadań inwestycyjnych remontowych i modernizacyjnych, łącznie z robotami towarzyszącymi i wykończeniowymi domów mieszkalnych, szpitali, restauracji, hoteli, budynków biurowych, handlowych, przemysłowych oraz użyteczności publicznej.

Powierzone zadania wykonujemy rzetelnie, fachowo i terminowo, a każde zlecenie jest traktowane przez nas indywidualnie. Do każdego z nich wkładamy całą swoją wiedzę oraz zdobyte przez lata pracy doświadczenie.